مقالات

تغذیه کودک شیرخوار

تغذیه کودک شیرخوار

کودک شیرخوار دارید؟

رازیانه رو فراموش نکنید …

به گفته درمانگران طب سنتی، از قدیم تا به الآن خانم هایی که کودک شیرخوار دارند و در دوره شیردهی قرار دارند و به نوزادشان شیر می دهند برای تغذیه کودک شیرخوار با نوشیدن عرق رازیانه یا دمنوش تهیه شده از گیاه رازیانه (که البته پیشنهاد ما عرق این گیاه است) می توانند به ازدیاد میزان شیر خود و تغذیه بهتر نوزاد یا کودک شیرخوارشان امیدوار باشند.

تغذیه کودک شیرخوار

توجه داشته باشید که عرق رازیانه از جمله عرق های گیاهی با طبع گرم است که مصرف بیش از اندازه آن توسط افراد گرم مزاج توصیه نمیشود؛ بنابراین بهتر است برای استفاده از خواص این عرق گیاهی حتما با متخصص طب سنتی مشورت کنید .

عرق رازیانه علاوه بر این، در درمان سنگ کلیه و مثانه و همین طور کاهش درد های قاعدگی در زنان توصیه میشود.

همچنین عرق رازیانه در مجموعه و سایت دکترگلاب موجود می باشد. پیشنهاد می شود که عرق رازیانه را که بصورت کاملا سنتی عرق گیری شده است را از سایت ما خریداری کنید.

دیگر عرقیات مفید برای افزایش شیر مادران

به جز عرق رازیانه، عرقیات دیگری هم هستند که در طب سنتی اشاره کرده اند و حتی بعضی از این عرقیات رو می تونید با همین عرق رازیانه ترکیب و میل کنید؛ از جمله عرقیات موثر می توان به موارد زیر اشاره کرد :

عرق زیره

در صورت تمایل توصیه می شود عرق زیره را از سایت خرید کنید.

عرق شنبلیله

اگر مایل به خرید عرق شنبلیه هستید می توانید از طریق سایت اقدام کنید.

عرق شوید

در صورت نیاز به خرید عرق شوید می توانید این محصول را از سایت خریداری کنید.

عرق یونجه

اگر می خواهید عرق یونجه را خرید کنید این محصول نیز در سایت موجود است.

خواص یونجه سالیان سال است که در طب سنتی اثبات شده است. به گونه ای که امروزه متخصصین برای بهبود و درمان بسیاری از بیماری ها، عرق یونجه را تجویز می کنند. این گیاه سرشار از ویتامین A، ویتامین B6، ویتامین E، ویتامین D، ویتامین C، ویتامین K، فسفر، کلسیم، پتاسیم، منیزیم و از جمله آمیلاز می باشد.

عرق دارچین

محصول عرق دارچین در سایت موجود است. اگر تمایل به خرید دارید به شما خرید این محصول را از سایت پیشنهاد می کنیم.

عرق ریحان

عرق بابونه

خرید عرق بابونه را می توانید از سایت دکترگلاب انجام دهید.

بابونه دمنوشی بسیار معروف در کشورهای شرقی دارد. اما از نظر اسمی برای ما آشنا اما از نظر خواص کاملا برای ما ناشناخته است. این گیاه سرشار از مواد معدنی است. از جمله آهن، کلسیم، پتاسیم، منیزیم و پتاسیم. البته در خود انبوهی از ویتامین A را هم جای می دهد.