مقالات

آیا در تابستان ضعف می کنید؟

ضعف در تابستان

آیا در تابستان ضعف می کنید و یا ضعف در تابستان دارید به نکات زیر توجه کنید.

بسیاری از مردم به ویژه افرادی که طبع و مزاج گرم و خشک دارند، با شروع فصل تابستان دچار ضعف و سردردهایی میشوند که اصلی ترین و مهم ترین عامل آن گرمای هوا و تابش مستقیم نور خورشید است . اگر در گروه این افراد قرار دارید میتوانید همراه با وعده های غذایی تان عرق شوید یا بهتر از اون شربت عرق شوید میل کنید.

ضعف در تابستان

طرز تهیه شربت عرق شوید

برای تهیه شربت عرق شوید پیشنهاد می کنیم نصف لیوان عرق شوید رو با نصف لیوان آب و یه قاشق غذاخوری سکنجبین ترکیب کنید. یا اگر ندارید عسل ترکیب و آن را در انتهای هر وعده غذایی میل کنید.

تاثیر عجیب عرق شوید

مصرف عرقیات گیاهی شوید علاوه بر پیش گیری از ضعف عمومی بدن، می تواند به هضم و جذب بهتر مواد غذایی کمک کند. و موجب تقویت معده و دستگاه گوارش تان شود و انرژی بدن تان را در فصل تابستان دو چندان کند.

شوید جز گیاهان آشنا بین مردم است و همواره در وعده های غذایی ما پیدا می شود؛ این گیاه شناخته شده تقریبا در همه ایران کشت می شود و قدمت بسیار دیرینه ای دارد. گیاه شوید منبع غنی از کلسیم، آهن، منگنز و ویتامین B12 می باشد.

شما می توانید این عرق را از فروشگاه ما خریداری کنید. برای خرید این عرق روی این لینک کلیک کنید.

لازم به ذکر هست که ما در مجموعه دکترگلاب این اطمینان خاطر رو به شما بدیم که تمام محصولات مجموعه از جمله همین عرق شوید صددرصد خالص و بدون اسانس می باشد و به روش سنتی و تخصصی عرق گیری می شود. ما کیفیت محصولاتمون رو تضمین می کنیم. اگر بعد از خرید عرق شوید یا دیگر محصولات دکترگلاب از کیفیت آن راضی نبودید ما تا یک هفته با احترام محصول از شما پس می گیریم. تجربه عرق شوید دکترگلاب رو به همه شما پیشنهاد می کنم.